همکاری با ما

با سپاس از شما عزیزان برای بازدید از سایت  مجموعه آموزشی مراقبت و زیبایی هنگامه٬ آمادگی خود را جهت همکاری در زمینه های زیر اعلام می نماییم. در صورت تمایل به همکاری از شما دعوت می کنیم که از طریق تماس در ساعات اداری و یا ارسال ایمیل با ما در تماس باشید.

ما همواره به دنبال جذب و همکاری با مدرسین مجرب و خلاق در لاین های مختلف آموزشی بوده و در این راستا از شما مدرس عزیز جهت همکاری دعوت به عمل می آوریم. جهت هماهنگی با ما در تماس باشید.

معرفی محصولات با کیفیت موجود در بازار و آشنا نمودن هنرجویان با جدید ترین تجهیزات و محصولات آرایشی و بهداشتی جهت ارتقا دانش این عزیزان٬ از اولویت های مجموعه زیبایی هنگامه می باشد. به همین منظور از شما صاحبان برند های آرایشی و تجهیزات جهت همکاری دعوت به عمل می آوریم.

ما در آموزشگاه مراقبت و زیبایی هنگامه با برخرداری از مجرب ترین اساتید و سوابق درخشان در زمینه برگذاری همایش های آموزشی٬ آمادگی خود را جهت همکاری با شما برگذار کنندگان همایش آموزشی و معرفی محصولات و تجهیزات شما اعلام می داریم. از شما عزیزان تقاضا می شود جهت هماهنگی با ما در تماس باشید.

آموزشگاه مراقبت و زیبایی هنگامه از شما عزیزان جهت حضور در آموزشگاه به عنوان مدل برای کلاس های آموزشی دعوت می نماید. لازم به ذکر است که کلیه خدمات به صورت رایگان به شما عزیزان ارائه می گردد. همچنین مدرسین مجرب آموزشگاه در طول زمان ارائه خدمات ناظر بر کار می باشند. جهت بازدید از نمونه کار هنرجویان به آدرس اینستاگرام آموزشگاه مراجعه نموده و جهت هماهنگی و رزرو با ما در تماس باشید.